Jak konturować twarz? porady dla Kobiet
25 czerwca, 2018

Technologie rowerów Giant

Wszechstronność rowerów Giant zapewnia dopasowanie jednośladów zarówno do osób lubujących się w codziennej jeździe po mieście, jak i tych którzy lubią wycieczki wgłąb wyboistych terenów górskich, czy też leśnych.

Rower Giant i jego technologie
Wykorzystanie opatentowanych technologii do stworzenia wytrzymałych i jednocześnie lekkich konstrukcji rowerowych zapewnia bezpieczeństwo i wysoki komfort jazdy każdemu posiadaczowi rowerów tego producenta. Niektóre użyte podczas produkcji technologie to:
– Advanced Composite Technology – produkcja ram z wyjątkowo dobrym stosunkiem sztywności do wagi odbywa się przy pomocy materiału węglowego High Performance Grade, a przedni trójkąt wszelkich wykonywanych w tej technologii modeli odlewany jest jako jeden element w procesie Modified Monocoque Construction.
– D-Fuse Technology – kierownica i sztyca zostały wykonane w taki sposób, aby mogły funkcjonować razem, dając tym samym większą pewność podczas szybkiej jazdy.
– OverDrive – optymalna sztywność kierowania zapewniana dzięki powiększeniu łożysk sterów i ścinaniu mostka.
– RideSense – bezprzewodowy, usuwalny transmiter danych dotyczących prędkości koła – dane te przesyłane są do ustawionego w systemie komputera właściciela jednośladu.
– Tubeless System – opony posiadają lepszą przyczepność i nie występują problemy z brakiem powietrza.

Uniwersalny design
Uniwersalność modeli oferowanych przez firmę Giant zapewnia szeroki wybór podczas zakupu odpowiedniego dla siebie roweru. Po ustaleniu indywidualnych potrzeb można skupić się na wyborze odpowiedniego jednośladu, który je wszystkie zaspokoi. Specjaliści pracujący w sklepie pokierują przyszłym kierowcą, pomagając mu dobrać odpowiedni model, który zapewni kupującemu najwyższy możliwy komfort.

Charakterystyczny design sprawia, że rowery Giant spodobają się zarówno mężczyznom, jak i kobietom, którzy często liczą na zachowanie na trasie indywidualności. Liczne dodatki w postaci kasków, ochraniaczy i bidonów pozwolą ją podkreślić, a dodatkowo zagwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-giant.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *